OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Push Up Pro – Ротирачки рачки за склекови

Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате вашите мускили во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомачните! Со секојдевна употреба од барем 20 минути дневно,... Прочитај повеќе

449 ден 299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 812Нема инфорамции
Со користење на ротирачките рачки ќе успеете да ги зајакнете и обликувате вашите мускили во пределот на градите, рацете, рамењата, грбот и стомачните! Со секојдевна употреба од барем 20 минути дневно, Ви ветуваме дека ќе забележите разлика во првите 10 дена. Push Up Pro се лесни и преносливи совршени за дома или за на работа, може да ги користите секаде. Зошто ротирачките рачки се подобри од обичните склекови? - Рачките се специјлно изградени за да нема притисок врз вашите зглобови, за разлика од обичниот склек каде што зглобот е притиснат и превиткан. - Имаат ротирачка опција што нуди различен фокус на мускулните влакна. - Со ротирачките рачки склекот е подлабок односно е за 60% поефикасно влијае врз мускулите.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Push Up Pro – Ротирачки рачки за склекови

449 ден 299 ден