OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-61%

Пумпа за точење вода или сок

100% сосема нов производ на пазарот! Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со Rechargeable mobile pumping device. Многу едноставен, лесен за употреба. Може да го користите... Прочитај повеќе

499 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BW-32Нема инфорамции

100% сосема нов производ на пазарот!

Точењето вода од големите галони за вода направете го многу лесно со Rechargeable mobile pumping device.

Многу едноставен, лесен за употреба.

Може да го користите дома, во гаража, во градина на кампување, пикник или на било кое друго место.

Заштедува многу енергија.

Многу лесен и едноставен за употреба.

Силиконската цевка е направена од специјален силикон за храна, нетоксичен, здрав и еколошки.

Пумпата се полни со USB полнач.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Пумпа за точење вода или сок

499 ден 199 ден