OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Прскалка за овошје (сет 3)

Оваа кујнска алатка едноставно мора да ја набавите. Прскалка на свеж овошен сок директно од овошјето, кој може да го користите со сите видови храна: со салата, со риба, со месо,... Прочитај повеќе

450 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра PrskalkaНема инфорамции

Оваа кујнска алатка едноставно мора да ја набавите.

Прскалка на свеж овошен сок директно од овошјето, кој може да го користите со сите видови храна: со салата, со риба, со месо, со супа или едноставно кажано - искористете ја имагинацијата.

Исто така, што може да прскате во храната и во вашите омилени напитоци. Исклучително лесно за користење: само сечете го врвот на овошјето и намотајте ја прскалката.

Изработено е од високо квалитетна АБС пластика и може да се мие во машина за садови, а додатниот силиконски прстен не дозволува да прокапе сокот од овошјето.

Сетот се состои од:

1 поголема прскалка (погодна за портокал, цитрон, лимон);

1 помала прскалка (погодна за лајм, и помали лимони);

1 тацна за овошјето со намотаната прскалка.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата