OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%

Проодувалка - Baby Moon Walker

Baby Moon Walker е многу практична и корисна проодувалка со која ќе му помогнете на детето полесно да прооди. Детето ќе добие слобода и сигурност уште при првите чекори, бидејќи проодувалката Baby... Прочитај повеќе

590 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Baby Moon WalkerНема инфорамции

Baby Moon Walker е многу практична и корисна проодувалка со која ќе му помогнете на детето полесно да прооди.

Детето ќе добие слобода и сигурност уште при првите чекори, бидејќи проодувалката Baby Moon Walker му помага на Вашето дете да го развие чувството за рамнотежа на природен начин. Многу едноставен производ за користење кој е од голема полза за родителите.

Изработен од високо квалитетни материјали од кои 60 % памук и 40% композитен сунѓер. Baby Moon Walker се користи само во присуство на родител односно старател.

Должината се подесува според потребите и истата е од 52 cm до 62 cm. Предвидена е за деца на возраст од 6 до 14 месец.

Начин на одржување: Се пере рачно во ладна вода.


 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Проодувалка - Baby Moon Walker

590 ден 299 ден