OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Прилагодлива LED светилка

Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир... Прочитај повеќе

599 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра prilagodlivaledsvetilkaНема инфорамции
Ултра модерна и прилагодлива LED светилка која можете да ја користите во секоја соба во Вашиот дом, или едноставно да ја понесете со себе. Прилагодувањето на јачината на светење со допир е практично, но и забавно.

Кратки карактеристики:

- Јачина: 3 W
- Материјал: пластика
- Тouch контрола
- Прилагодлива: лесно прилагодлив агол и позиција на светење
- Прилагодлива јачина: 3 нивоа на јачина на светлина
- Вградена батерија (1200mAh): се полни со соодветен USB кабел (вклучен во пакетот)
- Ниска потрошувачка на електрична енергија
- Светлина безбедна за Вашите очи: мека и топла светлина, без трепкање, која не им штети на Вашите очи

Димензии на горен дел: 26 х 11 cm
Димензии на основа: 12.5 х 11 cm

Пакетот содржи:
- Прилагодлива LED светилка
- USB кабел
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Прилагодлива LED светилка

599 ден 399 ден