OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Преносна светилка за глава

Нема повеќе неосветлени терени и барање каде е најпогодно да се приклучи светлото за да може да ги извршуваме секојдневните обврски. Се што Ви треба е новата преносна светилка која се... Прочитај повеќе

599 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра headlightНема инфорамции

Нема повеќе неосветлени терени и барање каде е најпогодно да се приклучи светлото за да може да ги извршуваме секојдневните обврски. Се што Ви треба е новата преносна светилка која се поставува на главата, па така ќе имате идеална светлина каде и да се движите. Преносната светилка работи на вградена батерија и адаптер, па така ќе можете да ја наполните и таа да биде спремна за секоја Ваша обврска или нов предизвик.

  • Погодна е за извршување на секојдневни обврски како монтирање, приклучување на најразлични кабли или подобро кажано, секаде каде што е потребна светлина.
  • Совршена е за користење во темен простор без разлика дали е тоа затворен или отворен простор. Светилката опфаќа голем опсег на светлина.
  • Идеална е исто така и за кампување, планинарење, риболов и секаде каде што светлината е потребна.
  • Не зафаќа воопшто простор, па така лесно ќе можете да ја складирање во Вашиот куфер и да ја понесете секаде со Вас.
  • Изработена е од високо квалитетни материјали, се прицврстува за главата со помош на високо квалитетни ластици, кои се подесуваат по потреба.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносна светилка за глава

599 ден