OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Преносна LED ламба - Stick N Click

Со Stick n Click светлата со ЛЕД ламби кои што се монтираат со едноставно одлепување на лепенката и притискање да се залепи на саканото место добивате светлина насекаде - кликнете за... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра StickNClickНема инфорамции

Со Stick n Click светлата со ЛЕД ламби кои што се монтираат со едноставно одлепување на лепенката и притискање да се залепи на саканото место добивате светлина насекаде - кликнете за инстант светло!
Без алат, опасни жици и комплицирана инсталација. Само отсранете ја лепенката, залепете и кликнете за брзо и лесно осветлување насекаде. Користете ги Stick n Click за да ги осветлите сите ваши темни простории. Секое светло работи до 100 часа со еден сет батерии. Уживајте во бело светло каде и да ви треба брзо, лесно и без алатки. Овие компактни, но моќни ЛЕД-светла се инсталираат за неколку секунди, секаде каде што ви треба светло. Само отстранете ја лепенката, залепете и притиснете за да го вклучите и исклучите, толку е лесно. Исто така одлично е за плакари, простории за складирање, кутии со алати, чамци, велосипеди и многу повеќе. За секое светло потребни се 3 батерии AAA.  

 Димензии на производот : 16 x 4 cm

Во едно пакување има 2 Stick n Click ламби.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносна LED ламба - Stick N Click

599 ден 299 ден