OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Преносна електрична греалка за восок Pro-Wax 100

Уживајте во совршено мазна кожа како од салон, отсега во удобноста на вашиот дом! Pro-Wax 100 преносната електрична топилка за восок за отстранување на влакна ви овозможува да дојдете до совршено... Прочитај повеќе

799 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Wax100Нема инфорамции

Уживајте во совршено мазна кожа како од салон, отсега во удобноста на вашиот дом! Pro-Wax 100 преносната електрична топилка за восок за отстранување на влакна ви овозможува да дојдете до совршено мека, мазна, кожа без влакна без да посетувате скапи салони за убавина. Сè што треба да направите е да ставите тврд восок во топилката, да загреете околу 15 минути за да го стопите и да го распространите восокот на која било област од телото што сакате да ги отстраните влакната. Совршен и за професионална и за лична употреба!

Овој компактен и пренослив затоплувач на восок нуди професионални третмани со восок. Може да се користи во вашиот дом или додека патувате. Има издржлива композитна конструкција и моќност на греење од 80 вати.

Температурата може да се прилагоди од 0 до 55 степени.
Моќност: 80W

Големина: 18 x 15cm

Напон: 220V-240V

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносна електрична греалка за восок Pro-Wax 100

799 ден 399 ден