OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%Продадено

Пренослива сталажа за обувки (10 реда)

Ултра модуларна и прилагодлива сталажа за обувки со која можете да добиете 4, 8 или 10 реда во висина каде ќе складирате и до 30 пара чевли. Полицата зафаќа исклучително мал простор поради... Прочитај повеќе

1,490 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM62Нема инфорамции
Ултра модуларна и прилагодлива сталажа за обувки со која можете да добиете 4, 8 или 10 реда во висина каде ќе складирате и до 30 пара чевли.

Полицата зафаќа исклучително мал простор поради нејзиноиот специфичен дизајн кој овозможува лесно поставување, стабилност, цврстина и заштеда на простор.
Покрај за обувки може да ја користите и за вашите реквизити и аксесоари, во било кој дел од вашиот дом, или едноставно ќе ви се најде буквално за се.

ДИМЕНЗИИ:
Висина 140 см
Длабочина 26 см
Ширина 65 см
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата