OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-31%

Преносен затоплувач на просторија 1000W

Преносливиот грејач  е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови.Грејачот е... Прочитај повеќе

1,299 ден 899 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра LF4033Нема инфорамции

Преносливиот грејач  е компактен апарат за загревање со отпорен керамички елемент за затоплување кој ќе направи просторот околу вас да биде пријатно топол дури и за време на студените денови.Грејачот е лесен за користење – едноставно вклучете го, прилагодете го термостатот. Апаратот е многу штедлив и ќе Ви биде удобно и топло за само неколку денари дневно!

Почнува зимата а со самото тоа и температурите во домот се намалуваат, а не сакате да ја зголемите сметката за греење?
Ослободете се од големите греалки кои зафаќаат многу простор. Ви го претставуваме Апарат за затоплување со керамички грејач која ви нуди моментална топлина.

Апарат за затоплување со керамички грејач  се вклучува директно во штекер и не зафаќа воопшто простор.

Апарат за затоплување нема кабли и не зафаќа простор на подот. Само вклучете ја во штекер и истиот  Веднаш почнува да ја загрева просторијата.

 

Со термостатот кој го има Апаратот  за затоплување добивате прецизна контрола за поставување на температурата кој ја сакате.

За многи кратко време затоплете дневната, спалната, детската, бањата, канцеларијата, работилницата и гаражата за многу малку пари потрошени за греење.  безбеден керамички елемент за загревање

Апаратот за затоплување има  пластично куќиште кое останува ладно, не се загрева.

Има автоматска функција на исклучување.

Троши неверојатно малку електрична енергија.

Апаратот за затоплување има 1000W.

Со Апаратот за затоплување добивате ГРАТИС далечински управувач.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Преносен затоплувач на просторија 1000W

1,299 ден 899 ден