OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-19%

Паметен преносен сад за храна

Дали некогаш сте се нашле во ситуација да си припремите идеално јадење за во канцеларија, училиште или факултет, само за да бидете разочарани кога ќе забележите дека вашиот рецепт не е... Прочитај повеќе

1,599 ден 1,299 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра LunchboxНема инфорамции

Дали некогаш сте се нашле во ситуација да си припремите идеално јадење за во канцеларија, училиште или факултет, само за да бидете разочарани кога ќе забележите дека вашиот рецепт не е толку идеален кога храната ќе се излади? Сите сме во биле во слична ситуација, особено кога не сте во можност да го подгреете идеалниот ручек. Отсега може да заборавите на тие разочарувања, затоа што со нашиот преносен сад за храна со изолација за зачувување на топлината и можност за загревање на храната Вашите идеални ручеци ќе останат токму такви - идеални!

Садот има 3 помали садови во кои може да ја чувате Вашата храна, распоредени на два реда. Во исто време може да ги користите сите 3 садови, или пак само 2, без разлика дали со иста или различна храна. Изработен е од квалитетни материјали ПП пластика и не’рѓосувачки челик кои помагаат во задржувањето на топлината без разлика на околината во која се наоѓа садот.

Освен што служи за држење на Вашата храна топла, исто може да се користи и за загревање на храната, за подготвување на ориз, подготвување супа, варење јајца, како и варење зеленчук. Садот ја приготвува храната подеднакво во сите четири помали садови без да ги пресуши состојките во еден од садовите повеќе од другите, благодарение на непрекинатиот тек на пареа внатре во садот.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Паметен преносен сад за храна

1,599 ден 1,299 ден