OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

2 Магнетни појаси за грб - Power Magnetic Posture

Долгото работење во седечка положба, работа пред компјутер па дури и седењето во училиште може да создаде услови за деформирање на р’бетниот столб. Power Magnetic Posture – магнетниот појас против деформитет... Прочитај повеќе

899 ден 399 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NT-21Нема инфорамции

Долгото работење во седечка положба, работа пред компјутер па дури и седењето во училиште може да создаде услови за деформирање на р’бетниот столб. Power Magnetic Posture – магнетниот појас против деформитет и болки п2омага овој проблем да се надмине. Со редовното користење на појасот овој проблем ќе биде надминат бидејќи појасот со едноставно користење обезбедува правило држење на телото во текот на седењето. Појасот ќе Ве ослободи од болките кои ги имате во грбот. Power Magnetic Posture појасот е изработен од ластик и текстил, во него има и 12 магнети и тоа 6 по должината на р’бетот и 6 во пределот на половината. Појасот р’бетот го држи исправен додека магнетите ја подобрува циркулацијата а со тоа прави мускулите околу р’бетот да бидат опуштени и без болки преизвикани од долгото седење.

Кај повозрасната популација појасот помага за опуштање на мускулите преку подобрена циркулација на крвта и на тој начин ги ослободува од болките.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

2 Магнетни појаси за грб - Power Magnetic Posture

899 ден 399 ден