OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-23%

Повеќенаменски плакар MK12-30-01

Димензии:Висина: 97.7 cmШирина: 90cmДлабочина: 29.6 cmРастојание помеѓу полиците: 18.5 cmПлакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не... Прочитај повеќе

5,890 ден 4,590 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MK12-30-01Нема инфорамции
Димензии:
Висина: 97.7 cm
Ширина: 90cm
Длабочина: 29.6 cm
Растојание помеѓу полиците: 18.5 cm
Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.
Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Повеќенаменски плакар MK12-30-01

5,890 ден 4,590 ден