OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-11%

Повеќенаменски плакар MK05

Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска употреба и модерниот изглед.Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO... Прочитај повеќе

4,990 ден 4,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PlakarMK05Нема инфорамции
Плакар кој додава елеганција во Вашиот дом, благодарение на неговата повеќенаменска употреба и модерниот изглед.
Плакарот е изработен од 1-ва класа 18мм иверица според стандардите на ЕУ и со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.
Рабовите на иверицата се кантирани со ПВЦ трака од 1-ва класа, отпорна на деформации. 
Димензии:
Висина: 177.5 cm 
Ширина: 48.5 cm
Длабочина: 32 cm
Растојание помеѓу полици: 19 cm
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Повеќенаменски плакар MK05

4,990 ден 4,490 ден