OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-37%

Повеќенаменска столна сталажа на три нивоа

Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска столна сталажа што ќе ви овозможи функционалност и организација на најразновидни работи во домот. Можете да ја користите за складирање најразлични работи... Прочитај повеќе

1,380 ден 880 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра stolnastalaza3nivoaНема инфорамции

Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска столна сталажа што ќе ви овозможи функционалност и организација на најразновидни работи во домот.

Можете да ја користите за складирање најразлични работи како предмети за лична хигиена, крпи и слични работи во тоалетот и бањата.

-Алатки од домаќинството и најразновидни садови, како и зачини, шишиња и крпи во кујната.

- Организација и складирање на многубројните играчки на Вашите деца што можат да предизвикаат голем неред во домот. 

- Сталажата е водоотпорна, што значи дека ќе немате потреба да се грижите доколку дојде во допир со вода.

- Прекрасно се вклопува и во отворен простор како градина или тераса.

- Сталажата е одлично решение и за документите и останатите работи кои треба да ги складирате на соодветно место во Вашата канцеларија.

 Премногу е лесна за одржување, ќе можете да ја чистите со влажна, обична или микрофибер крпа.

Димензии на столната сталажа: 90x32x28cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Повеќенаменска столна сталажа на три нивоа

1,380 ден 880 ден