OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-72%Продадено

Потпирачки масажер за фотелја и во кола

Овој ортопедски потпирачки масажер нуди 3 различни типови на масажа со по 3 брзини, контрола на топлина (вграден греач), прилагодлива поддршка на половината и управување со далечински управувач.  Потпирачот за масажер... Прочитај повеќе

2,800 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра AMB41Нема инфорамции

Овој ортопедски потпирачки масажер нуди 3 различни типови на масажа со по 3 брзини, контрола на топлина (вграден греач), прилагодлива поддршка на половината и управување со далечински управувач.  Потпирачот за масажер доаѓа во уникатна големина што го покрива целото седиште е идеално за употреба во автомобил, во домот или канцеларија односно на Вашето работно место. Вертикалното и кружното движење на масажерите ќе ја намалат тензијата, болката и вознемиреноста на грбот, вратот и рамената за луѓето кои страдаат од болки во грбот, половините, вратот или било каква друга непријатност или вкочанетост.

Може да се подигне и погоре и еден од масажерите да доаѓа точно на вашиот врат и на тој начин ви нуди супер релаксирачка масажа.

Одличен подарок за поединци и за оние кои работата им е во седечка позиција или поминуваат голем дел од денот во возење! Доаѓа во супер пакување што го прави идеален како подарок.

Кога се монтира на седиштето на вашиот автомобил, едноставно прикачете ја на местото кај што стои запалката(тој приклучок се добива гратис) и прилагодете ја брзината и интензитетот на масажата со жичниот далечински упраувач. Неопходен и супер практичен за долги патувања и долго возење. Исто така препорачливо е користење и  дома додека гледате телевизија, читате книга или едноставно само сакате да се опуштите со релаксирачка масажа на грбот.

Неверојатното чувство на релаксација е надополнето со вградените греачи кој овозможуваат да осеќате пријатна топлина на грбот за време на масажата и со тоа го прави овој производ совршен!

Се што ви преостанува е да го порачите производот и да се ослободите од  стресот кој го создаваат секојдневните обврски и проблеми!  Користете го удобниот далечински управувач за да го изберете нивото на интензитет на вибрации, насочете го кон областите на телото што сакате да ги масирете и пуштете ја или изгасете ја опцијата за греење.  

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата