OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Полица за книги со вградена фиока

Скоро во секој дом има книги, а тие се едни од проблематичните предмети затоа што  во најголем дел од случаите се големи и зафаќаат премногу простор. Затоа е потребно посебно место во домот што ќе биде резервирано само за нив.

Со помош на иновативната и уникатна полица за книги, ќе можете со голема леснотија да ги  поставите сите книги на потребното  место без притоа да се грижите дали тие се големи или мали и колку простор ќе зафаќаат. Оваа полица е специјално дизајнирана да одговори на сите Ваши потреби, Ваше е само да и го најдете идеалното место во домот и да ја поставите.

Дизајнот е уникатен и наликува на разгрането дрво, а воедно кога ќе ја поставите во просторијата, таа добива дополнителна доза на елегантност и префинетост. Со помош на уникатниот  и едноставен дизајн, ќе можете да ја поставите во било каков амбиент, а таа совршено ќе се вклопи во истиот.

Одлична е за поставување во дневниот престој каде што го поминувате поголемиот дел од денот, во работната соба како дополнително место за Вашите книги и документи, во детската соба на Вашето дете, па дури и во отворен простор како балкон или градина.

Димензии на полицата за книги: 148x37x18cm

2,690 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

  Полица за книги со вградена фиока

  2,690 ден