OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
Продадено

Подвижно столче - Хранилка

Висококвалитетно подвижно столче, многу практично за хранење на децата. Прекрасен дизајн кој лесно се одржува и чисти. Подвижните тркалца овозможуваат лесно преместување во просторот и нивно закочување за да може во... Прочитај повеќе

4,290 ден

Вклучен данок.

Боја: Зелена

  • Зелена

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Подвижно столче - Хранилка-01Нема инфорамции

Висококвалитетно подвижно столче, многу практично за хранење на децата. Прекрасен дизајн кој лесно се одржува и чисти. Подвижните тркалца овозможуваат лесно преместување во просторот и нивно закочување за да може во место да стои самото столче.

Има безбедносен ремен кој го држи стабилно вашето дете. Многу практично солче кое лесно се вклопува во секоја просторија.

Боја

Зелена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата