OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-45%Продадено

Подлога за фитнес и јога

Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна,... Прочитај повеќе

890 ден 490 ден

Вклучен данок.

Боја: Портокалова

  • Портокалова
  • Розева
  • Лаванда
  • Зелена
  • Сина
  • Црвена

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Подлога за фитнес и јога-1Нема инфорамции

Оваа гумирана подлога ќе ви овозможи да ги правите вашите фитнес или јога вежби во вашиот дом, во парк, во теретана или каде и да посакате. Лесно се завиткува во ролна, не зафаќа воопшто простор и е лесно пренослива.

Должина: 173 сантиметри
Ширина: 61 сантиметар
Дебелина: 4 милиметри

Боја

Портокалова, Розева, Лаванда, Зелена, Сина, Црвена

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата