OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%Продадено

Play-doh Doctor Drill n Fill - детска играчка

Пластелин за моделирање од категоријата на Развојни и едукативни играчки. Со купувањето на ваков тип на играчки вложувате во интелектуалниот развој на Вашето дете. Овој сет покажува дека и професијата стоматолог... Прочитај повеќе

1,360 ден 599 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра PD8605Нема инфорамции

Пластелин за моделирање од категоријата на Развојни и едукативни играчки. Со купувањето на ваков тип на играчки вложувате во интелектуалниот развој на Вашето дете.

Овој сет покажува дека и професијата стоматолог може да биде забавна!!! Станете врвен стоматолог со овој Play Doh сет.

После оваа играчка малите нема да се плашат од стоматолог бидејќи сега со Play Doh сами ќе поправаат заби. Во сетот има интересна глава на пациент на која децата со помош на калапите и белиот пластелин ќе му изработуваат заби. После изработката на заби следува забавата, поправајќи му ги забите со помош на брусалката на батерии пломбирајќи ги истите. Исто така може да се изработуваат и протези на забите со помош на синиот пластелин.

Сетот содржи :

-5 кофички Play Doh маса за моделирање

- глава

- клешта

- брусалка на батерии

-валјак

-калап за заби

-уште неколку додатоци.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата