OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-56%

Фигури од пластелин - Play-doh Crazy Cuts

Пластелин за моделирање од категоријата на развојни и едукативни играчки. Со купувањето на ваков тип на играчки вложувате во интелектуалниот развој на Вашето дете. Овој сет наречен Crazy Cuts претставува забава... Прочитај повеќе

899 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PD8650Нема инфорамции

Пластелин за моделирање од категоријата на развојни и едукативни играчки. Со купувањето на ваков тип на играчки вложувате во интелектуалниот развој на Вашето дете.

Овој сет наречен Crazy Cuts претставува забава на децата изработувајќи интересни фризури. Играчката е одлична за развој на креатините способности на децата, имагинацијата и моторичките вештини на рацете.

Сетот е составен од:

-Столче со преса за фризури
-2 форми за правење на фризури
-4 кофички со пластелин
-налепници
-ножици
-чешел
-други додатоци

Големина на пакување: 30 х 22,5 х 8 см

Боите на пластилин можат да се разликуваат од оние прикажани на фотографијата или кутијата.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Фигури од пластелин - Play-doh Crazy Cuts

899 ден 399 ден