OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-46%

Пиано подлога за бебе

Ова 2-во-1 пијано фитнес подлога со држач за бебиња е неверојатна комбинација од играчка-пијано и фитнес држач за бебиња. Вклучува подлога за играње, играчка-пијано, 4 играчки кои висат од држачот и... Прочитај повеќе

1,999 ден 1,099 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра NK60NK61Нема инфорамции

Ова 2-во-1 пијано фитнес подлога со држач за бебиња е неверојатна комбинација од играчка-пијано и фитнес држач за бебиња. Вклучува подлога за играње, играчка-пијано, 4 играчки кои висат од држачот и пластично огледалце. Најголемиот бенефит од пијано фитнес подлогата е тоа што ќе му помогне на Вашето бебе да развие когнитивни способности, органите за чувства и неговите визуелни способности. Идеално е за бебиња на возраст 0 - 36 месеци.

 

Подлогота е дебела со водоотпорна страна од долу, мека е и дише, што ја прави идеална за лежење, лазење и вргалање на Вашето бебе. Освен тоа што на оваа пијано фитнес подлога со држач ќе може да ужива во попладневните дремки, тоа исто така ќе може да прави вежби за истегнување со удирање на големите копчиња на пијаното. Овие вежби ќе му помогнат, пак, да ја зголеми својата флексибилност и моторни вештини.

 

Светли бои и сладок дизајн, ова несомнено ќе му биде омиленото катче на Вашето бебе. Од страна на безбедноста, нема простор за грижи, бидејќи е изработена од исклучиво безбедни и нетоксични материјали кои не се штетни за Вашето бебе. Од кога ќе му здосади на Вашето бебе да биде на својата подлога, компактната подлога може лесно да ја предиплите и да ја наместите било каде.

 

Карактеристики:

 

  • Шарени бои кои ќе го задржат вниманието на Вашето малечко
  • Лесно за диплење и чување
  • Лесно за одржување (се пере)
  • Висок квалитет
  • Погодно за бебиња од 0 до 36 месеци.

Дезенот на подлогата може да не биде исти како на сликата и се праќа по случаен избор. Може да се одбере боја на основата која може да е розева или сина

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Пиано подлога за бебе

1,999 ден 1,099 ден