OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-58%Продадено

Pets Alive Dancing Llama

Со само една плишана играчка имате прилика да го изненадите Вашето дете. Децата од било која возраст ги обожаваат ваквите играчки, а оние најомилените остануваат уште долго во нивните животи па... Прочитај повеќе

1,890 ден 799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра 668Нема инфорамции

Со само една плишана играчка имате прилика да го изненадите Вашето дете. Децата од било која возраст ги обожаваат ваквите играчки, а оние најомилените остануваат уште долго во нивните животи па и кога ќе пораснат. Малите бебиња обожаваат да чепкаат по плишани површини со своите мали рачиња, притоа истражувајќи ја играччата. На малите деца до  3 години плишаните играчки има помагаат во учењето на зборовите и имаат голема улога во нивното растење.

 

Dancing Llama е играчката која играта на децата ќе ја направи уште позабавна. Смешното мрдање и вртењето со главата и опавчето ја претвараат ламата во интересна играчка која танцува.

Танцува и пее на 3 различни песни. Ја тресе главата и опашката и се врти за 360 степени.

Иновативна, квалитетна и по супер цена можете да ја нарачате само кај нас!

Користи 4 Х АА батерии  ( батериите не се вклучени во понудата )

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата