OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-50%Продадено

Кујнски прибор за сечење компир - Perfect Fries

Совршено исечен компир? Perfect Fries! Нема повеќе сечење на рака, бидејќи со Perfect Fries ќе го направите компирот совршен и рамномерно исечен - идеален за помфрит во фритеза или тава. Бидете... Прочитај повеќе

590 ден 300 ден

Вклучен данок.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра Perfect FriesНема инфорамции

Совршено исечен компир? Perfect Fries!

Нема повеќе сечење на рака, бидејќи со Perfect Fries ќе го направите компирот совршен и рамномерно исечен - идеален за помфрит во фритеза или тава. Бидете креативни во правењето на помфрит, пржени тиквички и друг пржен или печен зеленчук.

✅ Можете да го миете во машина за садови.


 

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата