OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-77%

Кујнско пенкало за цртење фигури

Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да стане експерт по цртање забавни форми и фигури на омилените слатки задоволства. Без... Прочитај повеќе

299 ден 69 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра CakePanНема инфорамции

Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да стане експерт по цртање забавни форми и фигури на омилените слатки задоволства. Без разлика дали сакате да му посакате среќен роденден на Ваш близок, или пак да ги украсете новогодишните колачиња со прекрасни разиграни форми, пенкалото е овде да ви помогне да го реализирате тоа што сте го намислиле.
Едноставно пополнете го пенкалото со чоколадо или прелив во боја и притиснете го горниот дел за да ги декорирате колачите, тортите или пецивата. Забавната и неопходна алатка за персонализирање и разубавување на вашите омилени десерти ќе ви стане опсесија!

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Кујнско пенкало за цртење фигури

299 ден 69 ден