OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Paw Patrol - Parking Lot

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци,ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Паркинг Плац иста како и во цртаниот... Прочитај повеќе

1,490 ден 990 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Paw Patrol - Parking LotНема инфорамции

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци,ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Паркинг Плац иста како и во цртаниот филм.

Забавата започнува уште со самото склопување на паркингот а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Лифтот се движи горе-долу,а има и стаза за слетување на хеликоптер.

Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Paw Patrol - Parking Lot

1,490 ден 990 ден