OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Paw Patrol - Контролна кула

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Контролна Кула иста како и во... Прочитај повеќе

1,490 ден 990 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра Paw Patrol - Контролна кулаНема инфорамции

Овозможете му на вашето дете да влезе во светот на своите омилени цртани јунаци, ликовите од цртаниот филм Paw Patrol. Овој сет е со тема Контролна Кула иста како и во цртаниот филм. Забавата започнува уште со самото склопување на кулата а врвот се достигнува кога конечно ќе ја пушти во функција. Лифтот се движи горе долу, а двогледот ротира 360 степени.

Доаѓа во пакет со многу забавни додатоци.

Димензии на пакувањето: 40х38х14

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Paw Patrol - Контролна кула

1,490 ден 990 ден