OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-54%Продадено

Детски шатор Paw patrol bus

Вашата мисија како возач на Paw patrol автобусот е започната!

Влезете во магичниот автобус и авантурата со Вашите омилени цртани ликови може да започне. Благодарение на уникатниот и специфичен дизајн на овој супер забавен детски шатор, Вашите малечки ќе уживаат максимално и ќе се чувстуваат како да се во светот на Paw Patrol и со ликовите од нивниот омилен цртан филм.

 • Дизајнот на шаторот е направен по специјални стандарди, по европски сертификати наменет за европски пазари.
 • Изработен е од цврста и тенка ткаенина, лесна за одржување и чистење.
 • Материјалот е нетоксичен, водоотпорен и секако безбеден за употреба на деца.
 • Дишењето на децата ќе се одвива без никакви проблеми, бидејќи материјалот дозволува да влегува слободно воздух внатре во шаторот.
 • Профилите на шаторот се изработени од обложени челични рамки и засилен флексибилен фиберглас, обложени со мека ткаенина која не дозволува непријатности и повреди.
 • Лесно се поставува и се собира, во рок од само неколку секунди.
 • Лесен е и воопшто не зафаќа простор кога е соберен, па така ќе можете да го носите секаде со Вас кога патувате или кампувате, за авантурата и доживувањето на Вашите најмили да биде на највисоко ниво.
 • Шаторот во форма на автобус, има вкупно два отвори, што значи дека дизајнот на шаторот дозволува да си играат повеќе деца од еднаш.
 • Идеален е за забава на роденденски забави, карневалски забави, пикник, традиционалните преспивања и сл.

Шаторот може да го користат деца од најмала возраст, не поседува ситни делови и нема опасност кај најмалите.

Се што треба да направите е да го поставите шаторот на идеалното место и магијата во светот на Paw Patrol може да почне.

1,490 ден 699 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
  недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
  јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
  Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
  Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
  Кошничка за купување

  Вашата кошничка е празна.

  Return To Shop

  Додади купон

  Додади купон

  Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата