OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Отстранувач на ушни нечистотии

Спирален дизајн - Отстранувачот на нечистотии за уши е дизајниран со спирална структура која помага во ротација на процесот на чистење и лесно достигнување до најдлабокиот дел на увото. Оваа алатка... Прочитај повеќе

399 ден 199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра otstranuvacnausninecistotiiНема инфорамции

Спирален дизајн - Отстранувачот на нечистотии за уши е дизајниран со спирална структура која помага во ротација на процесот на чистење и лесно достигнување до најдлабокиот дел на увото. Оваа алатка за отстранување нечистотија ви помага да одржувате здрав и чист ушен канал.

Безбедно за користење - Спиралната силиконска глава на чистачот за уши е изработена од мек високо квалитетен медицински силикон, што нема да го оштети вашиот ушен канал. Мекиот силикон се совпаѓа со дупките на ушите со различна големина, ви овозможува да ги отстраните нечистотиите без болка. Алатката за отстранување на восок за уши е погодна за возрасни и деца.

Лесно за употреба - Едноставно извртете ја рачката и мекиот, флексибилен врв со спирални жлебови лесно ја отстранува ушната маст.

Широка примена - Алатката за отстранување на восок за уши е одлична за возрасни, тинејџери, деца, постари лица и така натаму. Секој може да го користи отстранувачот на нечистотии од секоја возраст.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Отстранувач на ушни нечистотии

399 ден 199 ден