OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Отстранувач на памучни влакна од алишта

Дадете нов изглед на Вашата долго-користена, омилена облека со ултра моќната алатка за отстранување насобрани текстилни влакна. Единствено вклучете ја и поминете врз ткаенината. За миг ќе добиете мазен, материјал без... Прочитај повеќе

499 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM37Нема инфорамции
Дадете нов изглед на Вашата долго-користена, омилена облека со ултра моќната алатка за отстранување насобрани текстилни влакна. Единствено вклучете ја и поминете врз ткаенината. За миг ќе добиете мазен, материјал без ниту еден дел со насобрани текстилни влакна.

Чистењето со Отстранувач на памучни влакна од алишта – Waken™ претставува вистинско задоволство за секој кој сака својата облека или постелнина да ја доведе во свежа состојба како од првиот момент на купувањето.
Работи на струја.

Пакувањето содржи:
-Отстранувач на влакна Waken™
-Четка за чистење
-Полнач
Препорачано е чистење после секое користење.


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Отстранувач на памучни влакна од алишта

499 ден 299 ден