OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ортопедско помагало за прсти на нозе

Долготрајно решение за проблемите со прстите на нозете. Со користење на оваа ортопедско помагало, во целост ќе ги елиминирате проблемите со не правилната поставеност на прстите на нозете, а со тоа... Прочитај повеќе

199 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра toeseparatorНема инфорамции

Долготрајно решение за проблемите со прстите на нозете.

Со користење на оваа ортопедско помагало, во целост ќе ги елиминирате проблемите со не правилната поставеност на прстите на нозете, а со тоа и ќе го подобрите Вашето здравје и ќе ги неутрализирате болките во нозете и стапалата.

Ова уникатно помагало можат да го користат лица од најрана возраст па се до лица во длабока старост.

  • Универзален е и може да го користат и мажи и жени.
  • Материјалот е растеглив, па така со леснотија ќе можете да го прилагодите на Вашето стапало, кое секако е уникатно.
  • Ќе можете да го носите секаде со Вас бидејќи е направен со минималистички, уникатен дизајн што овозможува да го носите дури и додека сте со обувки.
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ортопедско помагало за прсти на нозе

199 ден