OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-71%

Организер за софа

 Преку глава Ви е од константниот неред во Вашиот дневен престој? Од сега Ви нудиме производ кој значително ќе ви го олесни секојдневието и ќе биде главен виновник за дневната соба... Прочитај повеќе

499 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра organizerzasofaНема инфорамции

 Преку глава Ви е од константниот неред во Вашиот дневен престој?

Од сега Ви нудиме производ кој значително ќе ви го олесни секојдневието и ќе биде главен виновник за дневната соба да биде секогаш средена и спремна за гости.

Со помош на уникатниот организер за софа, ќе имате можност сите предмети кои ви се потребни и ги користите секојдневно, да бидат соберени и складирани на едно место.

Дизајнот на организерот е направен да биде практичен а во исто време да изгледа модерно и совршено да се вклопи на секој вид на софа. Дизајниран е со мали и големи странични џепчиња во кои лесно ќе можете да ги складирате многубројните далечински управувачи, омилени книги и списанија, наочари за читање како и пенкала, клучеви или пак сетот за плетење со кој се релаксирате додека уживате во гледањето на омилената серија.

Исто така самиот организер може да послужи и како алтернативна масичка за попладневното кафе или чај, како и за мали садови кои ќе ви бидат при рака додека одмарате.

Димензии на организерот: 31x25x17cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер за софа

499 ден 149 ден