OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-73%

Организер со полици за тегли Spicy Shelf Organizer

Организирајте ги вашите зачини, лекови и многу повеќе со неверојатниот организер со полици. Може да се модулира во повеќе од 7 различни комбинации кои овозможуваат овој организер да одговара на сите... Прочитај повеќе

899 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра spicyshelfНема инфорамции

Организирајте ги вашите зачини, лекови и многу повеќе со неверојатниот организер со полици.

Може да се модулира во повеќе од 7 различни комбинации кои овозможуваат овој организер да одговара на сите кабинети и да се прилагоди на различни големини. Може да се прилагоди на тесен простор од 19 см до 41,5 см. Длабочината на полицата е 26 см.

Лесен е за инсталирање и не се потребни никакви дополнителни алатки, може да ги користите ногарките вклучени во сетот или веќе постоечките нитни на вашите полици.

Доаѓа со две нивоа кои можете да ги поставите еден врз друг, или странично, во зависност од формата и просторот кој го има вашиот кабинет.

Нема повеќе безредие! Неорганизираните кабинети нека станат дел од минатото со Spicy Shelf Organiser.

Мултифункционален организер на кој може да ги организирате зачините, лековите, суплементите, козметика или лаковите за нокти.

  • Вклучени се ногарки
  • Може да се наредат до 64 зачини
  • Прилагодлива ширина и висина
  • Максималната носивост 20 кг
  • Нелизгачка површина
  • Акрилна конструкција
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Организер со полици за тегли Spicy Shelf Organizer

899 ден 249 ден