OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Ноќна ламба –Лава

Од сега само во нашата онлајн продавница!! Безвременската ноќна ламба – Лава, која иако е дизајнирана во далечните шеесетти години, нејзината уникатност и убавина сеуште зрачат и никого не оставаат рамнодушен.... Прочитај повеќе

999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра lavalampНема инфорамции

Од сега само во нашата онлајн продавница!!

Безвременската ноќна ламба – Лава, која иако е дизајнирана во далечните шеесетти години, нејзината уникатност и убавина сеуште зрачат и никого не оставаат рамнодушен.

Уникатниот дизајн одлично ќе се вклопи во секаков амбиент и простор, без разлика дали се работи за дневен престој, спална соба, детска или работна соба, или пак отворен балкон или градина.

Нежните и бавни движења на внатрешната течност која вистински наликува на лава, ќе овозможи спокој и релаксација во сечиј дом, па така тотално ќе можете да се опуштите и да уживате после напорниот работен ден додека читате книга, гледате омилен филм и сл.

Ламбата е изработена од високо квалитетни материјали што овозможува висок квалитет, долготрајност и секако безбедност при користење.

Исто така таа е главна атракција и сензација за мали деца, па тоа е уште еден предлог плус доколку се мислите со што да ги изненадите Вашите деца.  Верувајте, нема да погрешите
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Ноќна ламба –Лава

999 ден