OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-73%

NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1

Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор.Осигурајте се себеси и својот автомобил... Прочитај повеќе

1,790 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра carcamera2in1Нема инфорамции
Камера за во автомобил 2 во 1 која Ви дозволува несаканите возни ситуации да бидат снимени од перспективата на возачот, а истовремено има улога на ретровизор.
Осигурајте се себеси и својот автомобил од било која несакана ситуација!
Камерата се монтира на предното стакло врз веќе поставениот ретровизор со помош на цврсти гумени затегачи. Лесно се поставува на секаков ретровизор. Работи на батерија и можете да ја полните во Вашиот автомобил.

Кратки карактеристики:

- Сензор: HD CMOS sensor
- Резолуција: 1920*720P
- LCD дисплеј: 2.8 инчи
- Слика: JPG формат
- Видео: MOV, PAL/NTSC, H.264, фреквенција: 50/60 hz,
- Аудио: Вграден микрофон
- Меморија: нема вградена меморија, користи Micro SD картичка до 32 GB
- Батерија: 450 mAh Li-ion
- Мени на повеќе јазици

Димензии: 30 х 8 cm

Пакетот содржи:
- Камера за во автомобил 2 во 1
- Кабел за полнење за во автомобил
- 2 цврсти гумени затегачи
- Упатство

Гаранција:
- 3 месеци
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

NewTech - Камера за во автомобил 2 во 1

1,790 ден 499 ден