OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-76%

Невидлив подигач на гради Bare Lifts

Bare Lifts е невидливо решение за совршена поддршка и природен изглед. Проблемите во наоѓањето на вистинскиот градник ги прави минато. Им помага на вашите гради да добијат природен весел изглед. Плус,... Прочитај повеќе

199 ден 49 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра BareLiftsНема инфорамции

Bare Lifts е невидливо решение за совршена поддршка и природен изглед. Проблемите во наоѓањето на вистинскиот градник ги прави минато. Им помага на вашите гради да добијат природен весел изглед. Плус, потполно е без прерамки, така што нема да мора да се грижите за тоа дали ќе ви се познаваат прерамките или какви било испакнатини на грбот. Изгледаат одлично и одлично се вклопува буквално со секој фустан или облека. Вие едноставно ставате, го одлепувате и нежно кревате за да добиете форма, поддршка и самодоверба што ја посакувате. Bare Lifts користат лепило без болка, така што се удобни за носење и можат безболно да се отстранат.


Карактеристики: Инстант лентата за подигнување на градите одговара на А, Б, Ц корпи. Исклучително се лесни за примена. Направени се со невидлива лента, без латекс. Можете исто така да ги користите со вашиот костум за пливање и да ги користите со или без градник! Тие се удобни и безбедни.


Како се користат? Лесен процес во 6 чекори: 1. Излупете ја долната страна на подлогата. 2. Нанесете ја долната половина веднаш над брадавицата. (притиснете го мазно за да избегнете брчки и набори) 3. Свиткајте ја горната страна надолу, а потоа излупете го остатокот од подлогата. 4. Користете ја горната половина за да ги подигнете градите во позиција. 5. Притиснете ја горната половина на вашата кожа. 6. Следете ги чекорите 1-5 на другата града. Во пакетот се вклучени  10 Bare Lifts.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Невидлив подигач на гради Bare Lifts

199 ден 49 ден