OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

Natalie 2 - Женска чанта

Материјал: Еко кожа Патент: Да Висина: 18cm Должина: 24cm Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џебa со патент) Внатрешна преграда: Да Полн погодок за ова лето, малите чанти кои не само што... Прочитај повеќе

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 2689Нема инфорамции

Материјал: Еко кожа
Патент: Да
Висина: 18cm
Должина: 24cm
Џебови: 4 внатрешни џеба (2 џебa со патент)
Внатрешна преграда: Да

Полн погодок за ова лето, малите чанти кои не само што може да ги носите за вечерни излегувања, туку и се и совршен моден додаток кој преку ден би го збогатил Вашиот едноставен изглед.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Natalie 2 - Женска чанта

499 ден