OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Наметка за сечење коса

Нема повеќе иритирана кожа или пак ситни влакненца кои се насекаде по Вашиот врат и облека. Решете ги сите непријатности и проблеми кога ја средувате Вашата коса или брада со уникатната... Прочитај повеќе

299 ден 149 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра nametkazasisanjeНема инфорамции

Нема повеќе иритирана кожа или пак ситни влакненца кои се насекаде по Вашиот врат и облека. Решете ги сите непријатности и проблеми кога ја средувате Вашата коса или брада со уникатната наметка која е дизајнирана специјално за да ви ја олесни работата а воедно и да направи сето тоа да го правите со задоволство и да уживате.

- Направена е од специјален водоотопорен материјал кој лесно се суши, па ќе можете после секое користење да ја измиете и повторно да биде спремна за  употреба по само неколку минути.

- Не дозволува дури и најситните влакненца да се пробијат и допрат до Вашата кожа.

- Ги собира влакната од секој агол.

- Откако ќе завршите, можете лесно да ја пренесете до кантата за отпадоци и да ја исчистите.

- Одлична е за мали деца, кои најчесто се немирни додека им ја средувате косата. Нема да дозволи нежната детска кожа да се вцрвени и иритира по секое средување на косата.

- Идеална е и за средување на брадата или мустаќите. Нема да имате потреба да ги собирате ситните влакненца насекаде околу Вас.

- Таа исто така може да се користи и при шминкање кај жените. Нема да имате потреба да се грижите дали ненадејно ќе падне дел од шминката на Вашата гардероба доколку ја поставите оваа наметка на Вас.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Наметка за сечење коса

299 ден 149 ден