OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

My Little Pony Sparkling and Spinning Skirt Pinkie Pie

Инспирирани од филмот My Little Pony ви го претставуваме омилениот лик на вашите најмили Pinkie Pie која што е секогаш спремна за правење журка и смеење со нејзините пријатели. Оваа играчка Pinkie... Прочитај повеќе

499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра mylittleponyНема инфорамции
Инспирирани од филмот My Little Pony ви го претставуваме омилениот лик на вашите најмили Pinkie Pie која што е секогаш спремна за правење журка и смеење со нејзините пријатели. Оваа играчка Pinkie Pie е спремна за забава во нејзината светкава сукња. Претиснете на копченцето и нејзината сукња ќе почне да се врти, покажувајќи ги светките кои ги има на неа и сјаејќи. Децата можат да и прават фризура со помош на аксесоарите кои се вклучени во пакетот, а за крај можат и да ја украсат со убавото ланче специјално дизајнирана за Pinkie Pie.

-Пакетот вклучува пони фигура Pinkie Pie и два додатока

  • Играчката е инспирирана од филмот My Little Pony
  • Пони фигурата е со ликот на Pinkie Pie
  • Со претискање на копче гледајте како нејзината сукња се врти
  • Вклучени се два додатока
  • Играчката е лиценцирана и оргинална од компанијата Hasbro

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

My Little Pony Sparkling and Spinning Skirt Pinkie Pie

499 ден