OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-34%

Мултинаменска супер четка за чистење

Исчистете ги сите лесно и тешко достапни површини во домот за експресно време со помош на новата мултинаменска супер четка за чистење која нуди безброј опции погодни за секаков вид површини... Прочитај повеќе

599 ден 399 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра multinamenska-super-cetka-za-cistenjeНема инфорамцииИсчистете ги сите лесно и тешко достапни површини во домот за експресно време со помош на новата мултинаменска супер четка за чистење која нуди безброј опции погодни за секаков вид површини и најразлични предизвици.

Четката е составена од четири разновидни делови за чистење што Ви овозможува длабинско и темелно чистење на секаков вид површина без разлика дали се работи за Вашите прозорци, плочките и фугата во бањата, кујнските апарати, подот или пак балконот.  Со леснотија ќе можете да ги заменувате деловите во зависност од потребата и Вашиот дом да заблеска за многу кратко време.

Четката нуди и опција за поставување на шише со течност за чистење или пак обична вода и дел за распрскување со две опции на млазот, што значи дека комплетно сите  Ваши потребни алатки за чистење се вметнати во овој иновативен производ и нема да имате потреба да набавувате дополнителна опрема за чистење.

Со помош на флексибилните влакна кои ги поседува четката, длабински ќе можете да исчистите мувла, тврдокорни дамки и корозија без никаков проблем.

Благодарение на иновативниот и уникатен дизајн, четката ќе можете да ја складирате каде и да посакате, исто така има опција и да ја закачете на ѕидот па таа да биде спремна за следниот предизвик.

Овој производ може значително да ви го олесни секојдневието и да ви заштеди многу време и енергија додека ги извршувате секојдневните обврски околу домот. Побрзајте и нарачете ја, со сигурност Ве уверуваме дека нема да погрешите.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултинаменска супер четка за чистење

599 ден 399 ден