OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-41%

Мултинаменска сталажа за ќоше со 4 нивоа

Практична и мултинаменска сталажа која многу лесно се прилагодува во секаков амбиент, за секакви цели. Едноставна и со уникатен дизајн, ќе можете лесно да ја поставите во било кое ќоше, помеѓу... Прочитај повеќе

2,490 ден 1,490 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра multifunkcionalnastalaza4nivoaНема инфорамции

Практична и мултинаменска сталажа која многу лесно се прилагодува во секаков амбиент, за секакви цели. Едноставна и со уникатен дизајн, ќе можете лесно да ја поставите во било кое ќоше, помеѓу две ѕидни површини, и на тој начин да го искористите максимално просторот во Вашиот дом.

- Премногу лесна и едноставна е за монтажа, за само неколку минути Вашата сталажа ќе биде спремна за користење.

- Изработена е од високо квалитетни материјали што овозможува висок квалитет, долготрајност и пред се издржливост на голема тежина.

- Водоотпорна е и ќе немате проблем да ја поставите и во бањата за складирање на Вашите лични работи за хигиена, без притоа да се грижите дали ќе дојде во допир со вода.

- Идеална е за складирање на кујнски садови и секаков вид опрема што секојдневно ја користите и Ви е потребна при рака во кујната.

- Исто така можете да ја користите како додатни полици за Вашите омилени украси, фотографии, книги или пак саксии со цвеќиња во дневниот престој.

- Прекрасно се вклопува и во отворен простор како градина или тераса.

- Сталажата е одлично решение и за документите и останатите работи кои треба да ги складирате на соодветно место во Вашата канцеларија.

 Премногу е лесна за одржување, ќе можете да ја чистите со влажна, обична или микрофибер крпа.

Димензии на сталажата: 120x35cm


недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултинаменска сталажа за ќоше со 4 нивоа

2,490 ден 1,490 ден