OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-49%

Мултифункционален сад за во кујна

Направете ја Вашата омилена салата или пак подгответе го зеленчукот и овошјето за да го послужите на маса за само неколку секунди. Новиот иновативен и мултифункционален сад за во кујна Ви... Прочитај повеќе

499 ден 259 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра multifunkcionalensadzakujnaНема инфорамции

Направете ја Вашата омилена салата или пак подгответе го зеленчукот и овошјето за да го послужите на маса за само неколку секунди. Новиот иновативен и мултифункционален сад за во кујна Ви овозможува едноставно и лесно миење и подготвување на зеленчукот и овошјето без притоа да правите дополнителен неред во Вашата кујна.

Овој производ е составен од два дела, поточно двоен сад, еднио дел служи за миење и цедење, а другиот за поставување на веќе измиените намирници. Со помош на дополнителниот сад кој служи за цедење, ќе можете многу лесно да ги измиете сите намирници и веднаш да ги исцедите од водата а потоа да го извадите делот за цедење од садот, и да ги поставите во другиот дел, наменет за веќе измиените намирници.

Овој производ Ви заштедува многу време а воедно и енергија, бидејќи нема да имате потреба да го средувате нередот во кујната. Изработен е од високо квалитетна пластика, што овозможува безбедно користење и долготрајност. Лесен е и едноставен, ќе можете да го земате секаде со Вас, со цел да ви послужи во приготвување на храната.

Димензии на садот: 31x28x13cm

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционален сад за во кујна

499 ден 259 ден