OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Мултифункционален сад за цедење со додатоци 6 во 1

Мултифункционален сад кој треба да го има секое домаќинство. Едноставен за употреба, лесен за одржување. Во сетот се вклучени сад за ренданње и промивање на овошјето и зеленчукот и 5 ножа... Прочитај повеќе

599 ден 299 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра PM77Нема инфорамции
Мултифункционален сад кој треба да го има секое домаќинство. Едноставен за употреба, лесен за одржување.
Во сетот се вклучени сад за ренданње и промивање на овошјето и зеленчукот и 5 ножа за рендање. Садот може да се користи и за чување на овошје и зеленчук.

Садот и ножевите може да се мијат рачно или во машина за садови.


Направете ја Вашата омилена салата или пак подгответе го зеленчукот и овошјето за да го послужите на маса за само неколку секунди. Новиот иновативен и мултифункционален сад за во кујна Ви овозможува едноставно и лесно миење и подготвување на зеленчукот и овошјето без притоа да правите дополнителен неред во Вашата кујна.

Овој производ е составен од два дела, поточно двоен сад, еднио дел служи за миење и цедење, а другиот за поставување на веќе измиените намирници. Со помош на дополнителниот сад кој служи за цедење, ќе можете многу лесно да ги измиете сите намирници и веднаш да ги исцедите од водата а потоа да го извадите делот за цедење од садот, и да ги поставите во другиот дел, наменет за веќе измиените намирници.

Овој производ Ви заштедува многу време а воедно и енергија, бидејќи нема да имате потреба да го средувате нередот во кујната. Изработен е од високо квалитетна пластика, што овозможува безбедно користење и долготрајност. Лесен е и едноставен, ќе можете да го земате секаде со Вас, со цел да ви послужи во приготвување на храната.

Доаѓа со 6 додатоци кои ќе Ви овозможат да добиете вистинска иновација во готвењето. Ќе сецкате, рендате и ќе правите спирали од зелечукот, а згора на се добивате и ГРАТИС лупач за надополнување на Вашите кулинарски способности.

 

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мултифункционален сад за цедење со додатоци 6 во 1

599 ден 299 ден