OutletONOutletONOutletON
0
00 ден

MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020

MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020 Моќност:1700WВртежи:7000 Должина на меч:450мм Резервар за гориво:550 мл Зафатнина:45цц Прочитај повеќе

5,190 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра MP-GCS020Нема инфорамции
MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020
Моќност:1700W
Вртежи:7000
Должина на меч:450мм
Резервар за гориво:550 мл
Зафатнина:45цц

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MAX PULS Моторна пила на бензин MP-GCS020

5,190 ден