OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-29%

MaxPuls Циркуларна пила MP-CS024

Тежина 2200.0 гр. MaxPuls Циркуларна пила за дрво Шифра: 6689Напон: 230V-50HzМоќност: 1400WВртежи: 4800/минДлабочина на сечење:– под агол од 45 степени – 45 мм– под агол од 90 степени – 65 мм * Наменета... Прочитај повеќе

3,899 ден 2,799 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра CS024Нема инфорамции

Тежина 2200.0 гр.

MaxPuls Циркуларна пила за дрво

Шифра: 6689
Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1400W
Вртежи: 4800/мин
Длабочина на сечење:
– под агол од 45 степени – 45 мм
– под агол од 90 степени – 65 мм

* Наменета е само за сечење на дрво

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

MaxPuls Циркуларна пила MP-CS024

3,899 ден 2,799 ден