OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-48%

Монтажен плакар со три дела (105x46x175)

Совршено практичен гардеробер за Вашиот дом или викендичка, кој ќе го склопите за само неколку минути. Има вкупно 6 полици, дел за закачалки и ногарки кои го издигнуваат од подот што... Прочитај повеќе

1,890 ден 999 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Боја: Кафеава

  • Кафеава
  • Кремова
  • Тегет
  • Розева
  • Бордо
  • Црна
  • Сина
  • Сива
Нема на залиха

Извести ме кога производот ќе биде достапен:

diners clubmaestromastervisa
Шифра BM1-1Нема инфорамции

Совршено практичен гардеробер за Вашиот дом или викендичка, кој ќе го склопите за само неколку минути. Има вкупно 6 полици, дел за закачалки и ногарки кои го издигнуваат од подот што значи дополнително место за складирање и под гардероберот.


Неговиот специфичен дизајн овозможува стабилност, цврстина и лесно поставување, без притоа да го компензира исклучително модерниот изглед.

Плакарот може да го поставите каде сакате на било кое место, онаму каде Ви е потребно дополнително место за складирање. Монтажниот плакар има заштитна прекривка со патент која дополнително ќе ја заштити Вашата облека.

Многу е лесен за склопување и расклопување.

Димензии : 105cm x 46 cm x 175cm
Боја

Кафеава, Кремова, Тегет, Розева, Бордо, Црна, Сина, Сива

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Монтажен плакар со три дела (105x46x175)

Кафеава
Кафеава
1,890 ден 999 ден