OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-51%

Монтажен плакар - Fantasy Wardrobe (135x45x175)

Монтажниот плакар може да го користите за скалдирање на облека, чевли, детски играчки, постелнини, книги и многу други работи за кои немате место за каде да ги наместите. Плакарот има висина... Прочитај повеќе

1,999 ден 999 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути

Title: Кафена

  • Кафена
  • Бордо
  • Тегет
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 88130Нема инфорамции

Монтажниот плакар може да го користите за скалдирање на облека, чевли, детски играчки, постелнини, книги и многу други работи за кои немате место за каде да ги наместите. Плакарот има висина од 170 cm и со самото тоа Ви овозможува во него да закачувате подолги парчиња облеката како на пример фустани, палтиња... Исто така има доволно простор за редење на облека. До секој дел од плакарот имате добар пристап. Монтажниот плакар се одликува со неверојатна цврстина бидејќи конструкцијата е изработена од метал и пластика.  Надворешниот дел е обложен со платно за дополнителна заштита на облеката. Доволно е цврст за да го наполните цел. Плакарот ќе Ви ги реши проблемите со недостаток од простор за складирање. Склопувањето и расклопувањето е на многу лесен и едноставен начин. Има привлечен и естетски дизајн така да можете да го поставите во било која просторија.

Димезнии: 135x45x175cm

Title

Кафена, Бордо, Тегет

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Монтажен плакар - Fantasy Wardrobe (135x45x175)

Кафена
Кафена
1,999 ден 999 ден