OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-77%

Miss belt појас за затегнување

Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана линија за неколку секунди. Благодарение на технологијата на двојна компресија, појасот го поткрепува вашиот грб и го намалува обемот на... Прочитај повеќе

850 ден 199 ден

Вклучен данок.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра МОДЕЛ-MISS-04Нема инфорамции

Miss Belt ви овозможува да го добиете изгледот и перфектно обликувана линија за неколку секунди.

Благодарение на технологијата на двојна компресија, појасот го поткрепува вашиот грб и го намалува обемот на половината. Ви помага да изгледате послаби и полни со самодоверба. Мек и флексибилен и воедно незабележлив под облеката.

Прилагодливиот дизајн ви овозможува затегање по желба.

недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Miss belt појас за затегнување

850 ден 199 ден