OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-67%

Mira Easy Care - Дупла постелнина

За: Брачен кревет Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер) Дизајн: Точки, Пејсли Постелнината содржи: Бела, Кафена, Црвена Одржување: Во машина до 40°C Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см Долен чаршав: 1 парче 220см*240см... Прочитај повеќе

1,490 ден 499 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра miradoubleНема инфорамции

За: Брачен кревет

Материјал: Поликотон (65% Памук и 35% Полиестер)

Дизајн: Точки, Пејсли

Постелнината содржи: Бела, Кафена, Црвена

Одржување: Во машина до 40°C

Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см

Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см

Долен чаршав: 1 парче 220см*240см

Постелнината Mira е правиот избор за секоја спална соба! Традиционален цветен дезен на бела позадина и точки ќе направат од Вашиот кревет безвременско катче. Благодарение на текстурата од 65% памук и 35% полиестер, овој сет Ви нуди Вам и Вашите сакани удобност и квалитет. Ви гарантираме дека со сетот Mira ќе запловите низ времето!
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Mira Easy Care - Дупла постелнина

1,490 ден 499 ден