OutletONOutletONOutletON
0
00 ден
-38%

Мини LED - Bluetooth звучник

Малечок, но гласен звучник кој може да го користите во секоја прилика! Со овој звучник можете да слушате музика во друштво или радио или пак да држите аудио конференција. Она што... Прочитај повеќе

399 ден 249 ден

Вклучен данок. Купување пресметано на каса.
Нарачај во следните да ви пристигне измегу и часаминути
Нема на залиха

diners clubmaestromastervisa
Шифра 801Нема инфорамции
Малечок, но гласен звучник кој може да го користите во секоја прилика! Со овој звучник можете да слушате музика во друштво или радио или пак да држите аудио конференција. Она што дополнително го прави овој мини Bluetooth звучник посебен се вградените лед светла кои светат во различни бои, па освен супер супер музика, добивате и фантастична атмосфера за секое време! Спецификации: - Работи на далечина до 10 метри - Работи до 5 часа на батерија (530 mAh), а се полни околу 2 часа - Димензии: 60 х 60 х 50 мм - Тежина: 230 грама - Јачина: 3W - Поддржува micro SD мемориска картица - Има микрофон - Модови: Радио, Блутут и AUX - Мини Bluetooth звучник
недела, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота
јануари, февруари, март, април, мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември
Нема доволно достапни производи. Само [max] останато.
Прелистајте ја листата на желбиИзбриши од листа на желби
Кошничка за купување

Вашата кошничка е празна.

Return To Shop

Додади купон

Додади купон

Кодот на купонот ќе работи на страницата за наплата

Мини LED - Bluetooth звучник

399 ден 249 ден